Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ENERGIE Holding zajišťuje výrobu tepla pro zákazníky v Litoměřicích, Lounech a Mimoni od roku 2007.

Více informací

Ve vedení ENERGIE Holding je nově Petr Boukal

logo

Skupinu MVV Energie CZ posílil Ing. Petr Boukal, který je od 1. srpna 2016 novým členem představenstva ENERGIE Holding a.s. Společnost, jež zásobuje teplem třináct tisíc domácností v Litoměřicích, Lounech a Mimoni, tak povede spolu se stávajícím předsedou představenstva Ing. Pavlem Jonášem. Petr Boukal bude zodpovídat za technické řízení a provoz. Jeho cílem bude pokračovat v modernizaci a ekologizaci provozů pod heslem Zodpovědná energie, která představuje pro celou skupinu MVV Energie CZ výrobu vždy s ohledem na budoucí generace.

Petr Boukal do MVV přichází z pozice náměstka ředitele pro techniku a výrobu v Teplárně Tábor. Dříve působil řadu let na manažerských pozicích ve společnostech TESLA Karlín, SKLÁRNY KAVALIER a COMPAG VOTICE, kde získal rozsáhlé zkušenosti s řízením technických provozů a výroby. Pan Boukal vystudoval strojírenství a strojírenskou výrobu na ČVUT v Praze a Energetický institut. Hovoří anglicky a rusky, je ženatý a má tři děti. Mezi jeho záliby patří sport, turistika a kultura.

 

ENH_banner_teplo_pro_louny

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro informace o dodávkách ve vašem objektu volejte na dispečink v příslušném městě na níže uvedených kontaktech.

Dispečink 24 hodin denně

CZT LITOMĚŘICE
416 725 968

CZT LOUNY
415 627 981

CZT MIMOŇ
487 829 845

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.