Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ENERGIE Holding zajišťuje výrobu tepla pro zákazníky v Litoměřicích, Lounech a Mimoni od roku 2007.

Více informací

V Lounech šetří desetinu za teplo už osmdesát procent zákazníků

energie-holding-teplo-pro-louny-ilustrace

ENERGIE Holding, která zajišťuje dodávky tepla v Lounech, nabídla více než před rokem svým zákazníkům výhodnější ceny tepla při uzavření pětileté smlouvy. Od té doby se do věrnostního programu „Teplo pro Louny“ zapojilo více než 80 % z pěti tisíc lounských domácností, které už na tepelné energii ušetřily milióny korun. Zbývající tisícovka bytů se standardní smlouvou má možnost přistoupit k věrnostnímu programu v průběhu letošního roku a ušetřit za teplo už následující měsíc.

Zákazníci, kteří podepsali pětileté smlouvy, platí za teplo zhruba o desetinu méně, než ti se standardní smlouvou. Za loňský rok se podařilo cenu za teplo snížit o další desetikorunu a průměrná domácnost s věrnostní smlouvou ušetřila přibližně 1500 korun. „Jsme rádi, že věrnostní sleva a jednosložkový způsob vyúčtování zaujaly velkou část našich zákazníků. V letošním roce se budeme snažit přesvědčit o výhodnosti našeho programu i zbývající zákazníky,“ řekl předseda představenstva ENERGIE Holding Pavel Jonáš.

Smlouvy na delší časové období umožňují teplárně lépe plánovat výši a zaměření investic. Celý systém centrálního zásobování v Lounech bude v budoucnu stabilnější, z čehož profitují zákazníci, kteří se dlouhodobě zbaví jakékoli starosti o teplo. ENERGIE Holding svým zákazníkům i nadále nabízí všechny služby zahrnuté v ceně tepla. Patří mezi ně především nonstop dispečink, nepřetržitý dohled nad dodávkami tepla včetně správy a údržby technologie a také zákaznický servis.  

ENH_banner_teplo_pro_louny

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro informace o dodávkách ve vašem objektu volejte na dispečink v příslušném městě na níže uvedených kontaktech.

Dispečink 24 hodin denně

CZT LITOMĚŘICE
416 725 968

CZT LOUNY
415 627 981

CZT MIMOŇ
487 829 845

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.