Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ENERGIE Holding zajišťuje výrobu tepla pro zákazníky v Litoměřicích, Lounech a Mimoni od roku 2007.

Více informací

Radiátory už topí v Litoměřicích, Lounech i Mimoni

radiator-teplarna-litomerice-louny-mvv-energie

Topná sezóna oficiálně začíná už 1. září, v posledních letech ale teplárny začínají topit o pár týdnů později. Poslední letošní víkend s teplotami okolo dvacítky je pravděpodobně za námi a chladný podzim k nám tento týden vtrhnul naplno. Starost o tepelnou pohodu postupně od sluníčka začínají přebírat teplárny. Letos zamířilo teplo poprvé k zákazníkům v Mimoni a to již 6. září. V dalších městech bylo o poznání tepleji, proto se radiátory v Litoměřicích a v Lounech začnou zahřívat ode dneška 14. září.

Během dneška připravíme topnou soustavu a už dnes večer se radiátory v domácnostech našich zákazníků poprvé rozehřejí. V příštích týdnech předpokládáme přitápění v ranních a večerních hodinách podle aktuálního vývoje počasí. Letošní topná sezóna začala ve všech městech o několik týdnů dříve, než bylo v loňském roce. Pokud máte jakékoli dotazy k dodávce tepla do vašeho domu, volejte dispečink příslušného zdroje centrálního zásobování.

ENH_banner_teplo_pro_louny

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro informace o dodávkách ve vašem objektu volejte na dispečink v příslušném městě na níže uvedených kontaktech.

Dispečink 24 hodin denně

CZT LITOMĚŘICE
416 725 968

CZT LOUNY
415 627 981

CZT MIMOŇ
487 829 845

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.