Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ENERGIE Holding zajišťuje výrobu tepla pro zákazníky v Litoměřicích, Lounech a Mimoni od roku 2007.

Více informací

Našim zákazníkům v Lounech zůstane v peněženkách v roce 2018 opět více peněz

energie-holding-teplo-pro-louny-ilustrace

Teplo v Lounech zlevnilo od 1. ledna 2018 o 2 %, což u průměrného bytu 3+1 znamená úsporu zhruba 450 korun za rok. Společnost ENERGIE Holding, dodavatel tepla, zároveň zavedla v celé lokalitě stejný způsob účtování, tzv. jednosložkovou cenu tepelné energie, která je pro zákazníky srozumitelnější. Společnost tak opět vychází vstříc svým zákazníkům. Tohoto pozitivního výsledku dosáhla společnost jednak změnou své obchodní politiky, tak i důsledkem úspěšného vyjednávání o cenách paliv, snižováním provozních nákladů a cílenými investicemi pro zvýšení účinnosti našich zařízení.

V  roce 2017 společnost ENERGIE Holding realizovala významnou investici do provozu teplárny Louny západ v ulici 17. listopadu, kde pořídila nový řídící program teplárny od společnosti SIEMENS typu DCS (distributed control system). Tento systém umožní provozovat teplárnu a soustavu rozvodu tepla s minimálním využitím obsluh při zajištění ekonomického provozu zdroje. Pracovníci ENERGIE Holding se tak mohou více věnovat předávacím stanicím přímo v objektech zákazníků a lépe zajišťovat komfort dodávky.

„Indikátorem, že jsme se vydali správným směrem, jsou pozitivní ohlasy našich zákazníků, zastavení vlny nových odpojení v Lounech a nárůst zákazníků, kteří se připojili k našemu věrnostnímu programu Levnější teplo 2016. Dobrou zprávou je, že do programu mohou zákazníci vstoupit i v roce 2018. Díky němu uspoří dalších 8,7 %, tedy téměř dva tisíce korun ročně,“ říká Libor Štěpán, předseda představenstva ENERGIE Holding.

Právě jistota v podobě víceletých odběrů a posílení schopnosti návratnosti investic přináší zákazníkům možnost čerpat za věrnost benefity a teplárně další rozvoj sítě centrálního zásobování teplem v Lounech. Zákazníci tak mohou i nadále využívat všech služeb spolehlivé a bezpečné dodávky dálkového tepla – nonstop dispečink, nepřetržitý dohled nad dodávkami tepla včetně správy a údržby technologie a také zákaznický servis.  

Kompletní ceník naleznete www.enh.mvv.cz.

ENH_banner_teplo_pro_louny

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro informace o dodávkách ve vašem objektu volejte na dispečink v příslušném městě na níže uvedených kontaktech.

Dispečink 24 hodin denně

CZT LITOMĚŘICE
416 725 968

CZT LOUNY
415 627 981

CZT MIMOŇ
487 829 845

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.