Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ENERGIE Holding zajišťuje výrobu tepla pro zákazníky v Litoměřicích, Lounech a Mimoni od roku 2007.

Více informací

ENERGII Holding povede Libor Štěpán

ENERGIE-Holding-logo

Novým předsedou představenstva akciové společnosti ENERGIE Holding se stává Libor Štěpán, který bude mít na starosti celkové a finanční řízení, strategii a obchod. Naváže tak na činnost Pavla Jonáše, který své působení v ENERGII Holding končí.

S účinností ke dni 18. dubna 2017 odchází ze skupiny MVV Energie CZ Ing. Pavel Jonáš, který tak již nebude nadále působit ve vedení společnosti ENERGIE Holding. „Panu Jonášovi děkujeme za dlouhodobou práci pro naši skupinu,“ řekl Ing. Jiří Koptík, předseda představenstva MVV Energie CZ a.s. K témuž dni byl zvolen do funkce předsedy představenstva Ing. Libor Štěpán, který povede společnost ENERGIE Holding se stávajícím místopředsedou představenstva Ing. Petrem Boukalem.

Ing. Libor Štěpán působil ve vedení společnosti Santé a BAK stavební společnost. Byl finančním ředitelem společnosti Poděbradka a vedoucím oddělení pro řízení dodavatelského řetězce v IT společnosti Gedas ČR. Před nástupem do MVV pracoval jako samostatný poradce pro strategii a projektové řízení výrobní společnosti OkayPlast. Vystudoval Ekonomiku a management na UJEP v Ústí nad Labem a Evropská hospodářskoprávní studia na UJAK v Praze.

ENH_banner_teplo_pro_louny

Odstávka

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro informace o dodávkách ve vašem objektu volejte na dispečink v příslušném městě na níže uvedených kontaktech.

Dispečink 24 hodin denně

CZT LITOMĚŘICE
416 725 968

CZT LOUNY
415 627 981

CZT MIMOŇ
487 829 845

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.